... jsou základem k úspěšné prezentaci Vaší firmy na internetu. Webové stránky jsou v dnešní době silným médiem, kterým lze oslovit tisíce potencionálních zákazníků a to je dostatečný důvod k jejich pořízení. Navrhneme a připravíme Vám takový koncept webové prezentace, který přesně odpovídá velikosti a působnosti Vaší firmy. Garantujeme Vám, že od nás dostanete moderní a osobitý vzhled Vaší webové prezentace, který osloví nejen Vaše zákazníky.

Nezávazná poptávka

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

V dnešní době je více než důležité, aby měla firma vlastní webové stránky. Kvalitní webové stránky jsou Vaší vizitkou úspěchu a prosperity, proto dbáme na splnění těchto cílů při zhotovení každé zakázky. Za kvalitu odvedené práce mluví naše reference, přesvědčte se sami...

Vytvoříme Vám webové stránky na míru

Pokud máte již určitou představu o celkovém designu webu (struktura, výběr barev atd.), prokonzultujeme Váš návrh a budeme se mu snažit co nejvíce přiblížit. Pokud představu ještě nemáte, postaráme se o všechno. Důsledně navrhneme strukturu webu, orientaci na stránkách, webdesign, doménu - vše k Vaší spokojenosti.

Vytvoříme Vám kvalitní webové stránky na míru. Základem je moderní grafický design, který upoutá pozornost návštěvníka stránek. Webové stránky od nás jsou atraktivní, využívají nejmodernější postupy a technologie, které zajišťují jejich úspěšnost. Pomocí SEO optimalizace přivedeme na Vaše nové webové stránky návštěvníky, kteří se takto stanou Vašimi potencionálními klienty. Vše budeme měřit pomocí statistik návštěvnosti webových stránek a tak budete přesně vědět, jak je Vaše webová stránka efektivní. Vytvořené internetové stránky jsou Vaší, ale i naší vizitkou, proto dbáme na každý detail. V případě, že máte zájem o naše služby, neváhejte a kontaktujte nás.

SEO optimalizace

Dbáme na SEO optimalizaci Vašich stránek. Cílem SEO optimalizace je zvýšit návštěvnost Vašich stránek, získát lepší zacílení na požadovaného potencionálního zákazníka a ušetřit za placené odkazy ve vyhledavačích. Buďte na internetu vidět!

Neváhejte a zašlete nám nezávaznou poptávku. Pořiďte si nové webové stránky, které udělají dojem nejen na Vaše zákazníky!