... jsou základem k úspěšné prezentaci Vaší firmy na internetu. Webové stránky jsou v dnešní době silným médiem, kterým lze oslovit tisíce potencionálních zákazníků a to je dostatečný důvod k jejich pořízení. Navrhneme a připravíme Vám takový koncept webové prezentace, který přesně odpovídá velikosti a působnosti Vaší firmy. Garantujeme Vám, že od nás dostanete moderní a osobitý vzhled Vaší webové prezentace, který osloví nejen Vaše zákazníky.

Nezávazná poptávka

TVORBA FIREMNÍHO LOGA

Nabízíme Vám profesionální služby v oblasti firemní vizuální komunikace. Vytvoříme Vám logo firmy, které bude zapamatovatelné a originální. Logotyp musí být stylově i obsahově v souladu s Vašim oborem činnosti, musí být na první pohled jasné a graficky čisté. Logo patří k nejdůležitějším prvkům v oblasti reklamy a propagace.

Vizuální styl firmy - Corporate identity

Firemní styl firmy je tvořen nejen logotypem, ale také souborem pravidel, které určují jeho použití v tiskovinách, nebo webové prezentaci. Tyto pravidla firemního stylu jsou obsažena v grafickém manuálu. Ten definuje přesnou podobu logotypu, jeho varianty, pravidla použití, dále firemní barvy, typy fontů apod. Grafický manuál je vytvořen ve spolupráci s klientem, po jeho zhotovení se stává závazným pro všechny zaměstnance firmy a reklamní agentury. Vytvoříme Vaši firmení image, navrhneme logo, vizitky a zhotovíme webovou prezentaci.

Vizuální styl firmy MR-NEMOVITOSTI z naší tvorby

Corporte identity